Polecamy panele ścienne i podłogowe wraz z listwami wykończeniowymi oraz deskę barlinecką.

Panele podłogowe są produktem wykonanym na bazie płyt drewnopochodnych. Przeznaczone są do stosowania głównie w pomieszczeniach mieszkalnych, podkreślając ich urodę i styl. Stanowią trwałe i estetyczne rozwiązanie w aranżacji wnętrz. Dzięki szerokiej ofercie kolorystycznej podłoga panelowa jest ozdobą mieszkania i nadaje charakter każdemu wnętrzu. Panele boazeryjne stanowią ekologiczne i estetyczne rozwiązanie w dziedzinie nowoczesnego i praktycznego aranżowania wnętrz. Prezentują najlepszą jakość, są lekkie, trwałe, estetyczne i dostępne w różnorodnych dekorach. Wykonane są na bazie płyt LDF lub rzadziej płyt wiórowych pokrytych jednostronnie folią dekoracyjną o różnorodnych kolorach i wzorach. Uzupełnieniem paneli podłogowych i boazeryjnych są listwy wykończeniowe, wykonane z płyty MDF, profilowanej w procesie frezowania i oklejanej folią w kolorze i wzorze paneli boazeryjnych. Listwy o różnych profilach służą do wykończeń zamontowanych paneli na narożach, krawędziach i w miejscach połączeń paneli podnosząc estetykę pomieszczenia. Panele podłogowe wykonywane są z nowoczesnych surowców drzewnych i materiałów najwyższej jakości nie zawierających szkodliwych substancji, są alternatywą dla tradycyjnych pokryć podłogowych. Oferowane są w wielu kolekcjach różniących się między sobą kolorystyką, strukturą powierzchni, grubością płyty bazowej, czy klasą ścieralności.

Te cechy decydują o możliwości zastosowania paneli w zależności od funkcji pomieszczenia, natężenia ruchu, czy obciążeń. Oferta paneli podłogowych naszej firmy jest niezwykle różnorodna kolorystycznie – od tradycyjnych kolorów drewna bukowego czy dębowego do wyszukanych kolorów drewna egzotycznego. Dodatkowo kolorystykę podkreślają struktury powierzchni.

W ofercie handlowej posiadamy podłogi zarówno do pomieszczeń mieszkalnych jak i obiektowych i instytucjonalnych. Jeżeli zainteresowani są Państwo informacjami na temat pełnej oferty, danymi technicznymi, czy aktualnymi kolekcjami zapraszamy na strony naszych partnerów handlowych.